O NAS

O nas

Nasza działalność polega na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, od projektu aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Projektowaniem oraz nadzorem procesu inwestycyjnego zajmujemy się od 2017r. Działając na rynku budowlanym osiągnęliśmy zaufanie naszych klientów przede wszystkim dzięki terminowości, solidności oraz doświadczeniu.
Oferujemy Państwu kompletne rozwiązania na wszystkich etapach projektu i realizacji inwestycji, między innymi:
  • kompleksowe projektowanie – opracowywanie inwentaryzacji, koncepcji, wizualizacji 3D budynków, projektów aż do uzyskania pozwolenia na budowę
  • wykonywanie projektów indywidualnych, rozbudowy, przebudowy oraz nadbudowy ze zmianami sposobu użytkowania,
  • adaptację projektów gotowych,
  • nadzór budowlany – pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego,
  • nadzór autorski,
  • doradztwo techniczne.
W imieniu klienta załatwiamy wszystkie formalności administracyjne i techniczne, przede wszystkim uzgodnienia umożliwiające prawne rozpoczęcie realizacji. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, poszukując oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań mając na uwadze zapewnienie funkcjonalności i ekonomiczności realizacji inwestycji.
Dzięki swojemu doświadczeniu w dotychczasowej pracy zawodowej, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu atrakcyjne ceny oferowanych usług przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego profesjonalizmu wykonywanych zleceń.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Biuro projektowe Krosno